Davetiyeler   
 
Ebru Davetiye

Ebru Davetiye

Ebru Davetiyelerini görütüleyin

Dilek Davetiye

Dilek Davetiye

Dilek Davetiyelerini görütüleyin

Sedef Davetiye

Sedef Davetiye

Sedef Davetiyelerini görütüleyin

Erdem Davetiye

Erdem Davetiye

Erdem Davetiyelerini görütüleyin

Kristal Davetiye

Kristal Davetiye

Kristal Davetiyelerini görütüleyin

Kıvılcım Davetiye

Kıvılcım Davetiye

Kıvılcım Davetiyelerini görütüleyin

 
Kumru Davetiye

Kumru Davetiye

Kumru Davetiyelerini görütüleyin

Kumru Prestige

Kumru Prestige

Kumru Prestige Davetiyelerini görütüleyin

Ceyda Davetiye

Ceyda Davetiye

Ceyda Davetiyelerini görütüleyin

Yağmur Davetiye

Yağmur Davetiye

Yağmur Davetiyelerini görütüleyin

Cem Davetiye

Cem Davetiye

Cem Lüks Davetiyelerini görütüleyin

Sanat Davetiye

Sanat Davetiye

Sanat Davetiyelerini görütüleyin

ONLİNE DAVETİYE SİPARİŞİ İÇİN KATALOGLARA BAKINIZ

 

Davetiye seçimi; kişilerin isteklerine göre yapılmalıdır. Zorlama bir davetiye seçimi; gelin ve damadın düşüncesini yansıtmadığı için, çiftlere de huzursuzluk verir. Bu yüzden davetiye seçiminin özgün ve kişisel olmasında fayda vardır.
 

Davetiye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Online davetiye siparişi birçok detaydan oluşur. Bunun içine davetiyenin ön yüzünde neler olacağından tutunda; davetiyenin içinde yazılacak yazılara kadar pek çok ayrıntısı bulunur. Fakat burada en önemli olan davetiyenin dış yüzeyidir. Online davetiye siparişi vererek siparişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Online olarak davetiyede yazacak tüm bilgilierinizi bize yazılı olarak geçebilirsiniz. İnsanlar daha çok görsel şeylerle ilgilenirler. Bir yazıdan ziyade, bir resim veya doku daha akılda kalıcıdır. İnsanlar davetiye seçiminde, dış yüzey seçimine daha çok vakit ayırırlar. Tercihlere ve yaşam koşullarına uygun davetiye seçimi yapılmalıdır. Çok sade bir kişilik sergileyen insanların davetiyeleri süslü olmamalıdır. Sadelikten hoşlanmayan insanlarda, davetiyelerinde dümdüz bir kağıt tercih etmezler. Herkesin zevki ve karakteri birbirinden farklıdır. Zaten bu yüzden pek çok davetiye modeli ve kataloğu ortaya çıkmıştır. İnsanların davetiye seçiminde önem verdikleri ayrıntılardan biride renk seçimidir. Davetiyelerin bazıları bembeyaz, bazıları da; krem rengi gibi tonlarda olur. Krem rengi tonlarında davetiyeler genelde kendinden kabartmalıdır. Beyaz davetiyeler daha sade ve aynı zamanda şık gözükmek isteyen kişilerce seçilmelidir. Davetiyenin kalitesi de belli standartlarda olmalıdır. Bu standartlardan en önemlisi de davetiyenin kalınlığıdır. Kaliteli bir davetiyenin duruşu bile farklıdır. İnce ve kağıt gibi olan davetiyeler özensiz dururlar. Davetlilerin kendilerine verilen değeri; davetiyelerden çıkarması normaldir. Bu yüzden özel günler için seçilecek davetiyeler kalıcı ve güzel olmalıdır. Baskı kalitesi ve dış yüzeyindeki ayrıntılar belirlendikten sonra; davetiyenin içeriğindeki yazı tercihi yapılır. Bu durumda zevklere göre değişiklik gösterir. Davetiye seçimi bir bütündür. İç ve dış detayları birbirinden ayırt edilemez. Her kısma ayrı ayrı verilen önem; davetiyenin daha hoş gözükmesini sağlar.


Nasıl Sipariş Verebilirim?

"Seçtiğiniz davetiye için uygun formu doldurunuz. Davetiyenin tasarımı size e-mail yoluyla ulaştırılır. Onayınızın ve ödemenizin ardından davetiyeniz basılır. Kargo ile dünyanın her noktasına gönderilir.

-Nasıl Ödeme Yapabilirim?
Ödemenizi sitemizde ödeme bölümünde yer alan banka hesap bilgilerimize EFT yada havale yapabilirsiniz.
Detaylar ödeme bölümünde anlatılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Davetiye.gen.tr online davetiye sipariş sitesidir. Tüm sipariş ve sorularınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Tevfik Fikret Cad. No:11
Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul  
Tel   : +90 212 452 25 05
Gsm: +90 532 214 66 35
Skype: davetiye.gen.tr
E-mail: info@davetiye.gen.tr