Gizlilik İlkeleri

Güvenlik

 • Davetiye.gen.tr'de bilgi gireceğiniz tüm formlarda verilerin gizliliği 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) ile şifrelenir.
 • SSL (Secure Sockets Layer) online alışveriş sistemlerinde zorunlu olarak kullanılan ve kullanıcı verilerinin kötü amaçlı yazılımlar ve kişiler tarafından ele geçirilmesini engellemek için kullanılan en geçerli sistemlerdendir. Davetiye.gen.tr'de yazdığınız bilgiler 128 bitlik SSL ile şifrelendikten sonra deşifre edilip çözülmesi için 2128 adet tane şifrenin denenmesi ve çözüldüğünde de anlamlı olarak kalması gerekir. 
 • Özellikle kredi kartı ile alışveriş yapılan davetiye.gen.tr gibi web sayfalarına kredi kartı sistemi verilirken SSL kurulması zorunluluğu vardır. Bankalar sanal pos verirken şubelerinde firmanın evrak üzerinde faaliyetini doğrularken aynı zamanda da faaliyet gösterdiği adrese gelerek fiili kontrolleri de yaptıktan sonra sistemin kurulmasına onay vermektedir. Davetiye.gen.tr’de bu süreçlerden geçmiştir.
 • SSL teknolojisini web sitesine kurabilmek için bazı doğrulama yolları ile firmamın faal ve bir adrese dayalı çalıştığının kanıtlanması gerekmektedir. Davetiye.gen.tr de bu doğrulamaları tamamlayarak kredi kartı sistemini kurmuş bir firmadır. Alışveriş yaptığınız sitelerin güvenlik gerektiren (özellikle kredi kart bilgilerinizi girdiğiniz) sayfalarında öncelikle sayfanın Internet adresinin http 'den https'e dönüştüğünü kontrol ediniz. Internet Explorer kullanıyorsanız altta sağda bir kilit resmi, Netscape kullanıyorsanız sol altta bir anahtar resmi ve mavi bir çizgi bulunmasına dikkat ediniz. Maalesef Türkiye'de sanal satış yapan bazı sitelerde bahsedilen işaretler çıkmamaktadır.

Gizlilik Prensibleri

 • Davetiye.gen.tr olarak temel ilkemizden biri; 2008 yılından bu yana davetiye siparişlerinde üyelerimizin ve müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğine önem vermemizdir. Girdiğiniz üyelik bilgileriniz ve diğer kişisel bilgiler tamamen saklı kalacaktır. Bu bilgiler ancak ve ancak davetiye.gen.tr tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.
 • Dilediğiniz an üyelik iptali talebinde bulunabilirsiniz. Üyelik iptali isteğinizin sonucu olarak sistemimizde kayıtlı olan tüm kişisel bilgileriniz silinecektir. Sistemimize girmiş olduğunuz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz güncelleyebilirsiniz.
 • Davetiye.gen.tr'nin bir üyesi olarak, kendinizi rahat hissedebileceğiniz, sizlere güvenli bir ortam sunmayı ilke olarak benimsiyoruz. Bunun neticesinde, kişisel bilgileriniz 3. şahıslara karşı gizli kalacaktır. Amacımız tüm kullanıcılarımız için güvenli bir site yaratmak ve gizliliğin korunabileceği bir platform oluşturmaktır.
 • Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre ve form girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda kullanılmaktadır.
 • Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, soyisim, e-posta, telefon, adres vs) girmelidir.
 • Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızla sipariş aşamalarında ve teslimat aşamasından ürününü ulaştırabilmek amacıyla kullanmaktayız. 
 • Sitemizin sipariş formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, soyisim, e-posta, telefon, adres vs) Satın almak istediği ürün içeriği ile ilgili bilgileri (gelin-damat ismi, düğün tarihi, düğün yeri, düğün adresi, davetiye sözleri,vs) girmelidir.
 • Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca güvenlik önlemleri yer almaktadır.
 • İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan sildirtebilir.

 

Düzeltme / Yenileme

 • Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.
 • Davetiye.gen.tr gizlilik hakları üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Yukarıdaki Gizlilik ilkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır.


İletişim Bilgilerimiz

E-posta Adresi : info@davetiye.gen.tr
Adresi : Şirinevler Mh. Tevfik Fikret Caddesi No:11 34188 Bahçelievler/İSTANBUL 
Tel: +90 212 452 25 05

Panel Tool

Reset